FIND EN DTU'er

Hvem

Hvad

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Anne LysgaardData ManagerCenter for Olie og Gas - DTU93 51 13 90annlys@dtu.dk
Dmytro MihrinPh.d.-studerendeCenter for Olie og Gas - DTU93 86 55 72dmytro@dtu.dk
Claus Marner MyllerupCommercial Strategy DirectorCenter for Olie og Gas - DTU45 25 72 26cmyl@dtu.dk
Ieva PaeglePostdocCenter for Olie og Gas - DTU93 51 16 10ievap@dtu.dk
Magdalena RogowskaProject ManagerCenter for Olie og Gas - DTU93 51 16 09mrog@dtu.dk
Karen Guldbæk SchmidtData Analytics Strategy ConsultantCenter for Olie og Gas - DTUkagus@dtu.dk
Helle BaumannSekretærCenter for Olie og Gas - DTU93 51 14 42helleb@dtu.dk
Jerome BelliniProject CoordinatorCenter for Olie og Gas - DTU93 51 16 48jeromeb@dtu.dk
Rune BrinckerProfessorCenter for Olie og Gas - DTU21 47 47 54runeb@dtu.dk
Bruna Silva NabucoVidenskabelig assistentCenter for Olie og Gas - DTU5038-4127brunan@dtu.dk